/Pozbądź się wszystkiego, co nie jest Ci potrzebne

FAQ - najczęściej zadawane pytania

Jak mogę znaleźć interesujący mnie produkt?
Masz trzy możliwości dowiedzenia się, co zrobić z niepotrzebnym przedmiotem:
spacer po domu

Możesz spacerować po domu i samodzielnie odnaleźć interesujący Cię przedmiot. W trakcie spaceru zapoznasz się także z innymi produktami. Chodzenie po domu to także forma zabawy, z której – poza Tobą – na pewno chętnie skorzystają najmłodsi.

wyszukiwarka (już niedługo)

Jeśli chcesz szybko znaleźć rozwiązanie swojego problemu, możesz skorzystać z wyszukiwarki. Nie jest to zwykła wyszukiwarka, ponieważ zada Ci pytanie, na które być może zechcesz poznać odpowiedź i tym samym Twoja wiedza z każdą wizytą będzie większa.

question room (pracujemy nad tym)

Jeśli w naszym domu nie znajdziesz rozwiązania swojego problemu, skorzystaj z prostego formularza. Wystarczy, że wpiszesz nazwę przedmiotu lub opakowania, z którym nie wiesz, co zrobisz, i wyślesz do nas.

Kto tworzy opisy produktów?
Opisy są tworzone przez partnerów merytorycznych projektu. To oni czuwają nad poprawnością przekazywanych treści. Partnerzy. Partnerami merytorycznymi projektu są instytucje bezpośrednio związane z ekologią.
Jak można zostać partnerem projektu?
Napisz do nas lub zadzwoń i powiedz, jakiego rodzaju partnerstwo Cię interesuje. Jesteśmy otwarci na współpracę z partnerami:
  • merytorycznymi,
  • medialnymi,
  • finansowymi.
Jakie są plany rozwoju projektu?
Responsywna strona internetowa, a więc taka której funkcjonalność jest niezależna od urządzenia, na którym ją uruchamiamy, to podstawowe narzędzie projektu, które będziemy rozwijali. W planach jest utworzenie bloga tematycznego, wydawanie e-magazynu, stworzenie ogólnopolskiej bazy firm i wydarzeń, opracowanie materiałów edukacyjnych oraz konkursy.

mailboxWejdź do domu

Oiler Organizacja Odzysku S.A.
separator

MECENAS PROJEKTU

Studio 102 - Jedna agencja na morze potrzeb
separator

ORGANIZATOR

facebook